Öppna menyn Stäng menyn

Kontakt

Alnova Balkongsystem AB
Öppettider: Måndag – Torsdag 07:00-16:00  ·  Fredagar 07:00-13:00  ·  Lunch 12:00-12:30
Växel: 010-16 13 400  ·  E-post: alnova@alnova.se  ·  Adress: Orrekulla Industrigata 61, 425 36 Hisings Kärra

Gäller ditt ärende service och reklamationer? Vänligen fyll i vårt serviceformulär här

VD Magnus Andersson
010-16 13 408
magnus.andersson@alnova.se
Kontakt Entreprenörer Försäljningschef Stefan Nilsson
010-16 13 403
stefan.nilsson@alnova.se
Kontakt Brf/Inglasningar Säljare/Projektledare Tobias Hulthén
010-16 13 416
tobias.hulthen@alnova.se
Säljare/Projektledare Daniel Kjellberg
010-16 13 425
daniel.kjellberg@alnova.se
Säljare Väst Michael Brattfors
010-16 13 418
michael.brattfors@alnova.se
Säljare Öst Robert Aldeborg
010-16 13 422
robert.aldeborg@alnova.se
Säljare Syd Stefan Almstedt
010-16 13 401
stefan.almstedt@alnova.se
Innesäljare/Kalkylator Anton Otbäck
010-16 13 410
anton.otback@alnova.se
Projektchef Petter Bovin
010-16 13 402
petter.bovin@alnova.se
Projektledare Väst & Syd Mikael Karlsson
010-16 13 423
mikael.karlsson@alnova.se
Projektledare Väst & Syd Erik Andersson
010-16 13 412
erik.andersson@alnova.se
Projektledare Väst & Syd Victoria Mannerström
010-16 13 424
victoria@alnova.se
CAD-Chef Peter Engberg
010-16 13 414
peter.engberg@alnova.se
CAD-Ritare Tony Falk
010-16 13 405
tony@alnova.se
CAD-Ritare Alireza Ganjbar
010-16 13 421
alireza.ganjbar@alnova.se
CAD-Ritare Samuel Welander
010-16 13 411
samuel.welander@alnova.se
CAD-Ritare Milla Lindén
010-16 13 406
milla.linden@alnova.se
Inköpare Martin Björkqvist
010-16 13 413
martin.bjorkqvist@alnova.se
Inköpare Juha Asikainen
010-16 13 417
juha.asikainen@alnova.se
Produktionschef Thomas Jonasson
010-16 13 409
thomas@alnova.se
Bitr. Produktionschef Stefan Cajkusic
010-16 13 409
stefan.c@alnova.se
Montagechef Trond Kristoffersen
0704-93 09 32
trond@alnova.se
Kontakt Serviceärenden Servicechef Stefan Forsberg
010-16 13 415
stefan.forsberg@alnova.se
Ekonomi MarieLouise Rutqvist Andréasson
010-16 13 400
marielouise@alnova.se